A+ A A-

 

AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, Marmaris ve Menteşe’deki okullarda düzenlenen “İlköğretim Haftası ve 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma” etkinliklerine katıldı.
210916ozturk.jpg
AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, Marmaris ve Menteşe’deki okullarda düzenlenen “İlköğretim Haftası ve 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma” etkinliklerine katılım gerçekleştirdi. Öztürk, öğrencilere 15 Temmuz’un önemini anlatan konuşmalar yaptı.
“Çocuklarımıza güzel bir ülke bırakmak için millet olarak çalışıyoruz”
Marmaris'te düzenlenen programa katılan Öztürk, "15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma" temalı gösterimi öğrencilerle birlikte izledi.
Marmaris Çetibeli Ali Fikret Bilgin İlkokulu ve Ortaokulundaki kutlama programına katılan Öztürk, öğrencilere ilk derste yaptığı konuşmada, “Çocuklarımıza güzel bir ülke bırakmak için millet olarak çalışıyoruz. 15 Temmuz gecesi yaşananların unutulmaması gerekli. Bizler, o gece Marmaris’te tarihe tanıklık ettik. 15 Temmuz gecesi hain darbe girişimine engel olmak için ölümü göze alan şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Gazilerimize de acil şifalar diliyorum.” dedi.
Okuldaki etkinliğe, Marmaris Kaymakamı Celalettin Yüksel, AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Osman Ülgen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan, öğrenciler ve velileri katıldı.
TEOG birincisi okulu ziyaret etti
AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, AK Parti Menteşe İlçe Başkanı Erdoğan Ünal ve İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci ile birlikte TEOG’da il ikincisi ve ilçe birincisi olan Dokuzçam Ortaokulu’nu ziyaret etti.
Muğla merkeze yaklaşık 50 kilometre mesafede bulunan okulda öğrencilerle sohbet eden Öztürk, çocukları ve çocuklarına başarısına katkı sağlayan öğretmen ve yöneticileri tebrik etti.
Öztürk, daha sonra Göktepe Mahallesindeki kahvede vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin