A+ A A-

 

Türk Kızılay Derneği Milas Şube Başkanı Mustafa Gezginci, ihtiyacı olan 150 öğrenciye kırtasiye malzemesi yardımı yapacaklarını açıkladı.
170916kizilay.jpg
Türk Kızılay Derneği Milas Şubesi Başkanı Mustafa Gezginci, ihtiyaç sahibi ve gereksinimi olan öğrencilere kırtasiye malzemesi ve araç gereçleri dağıtacak.
Gezginci ve Kızılay Milas Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri; duyarlı vatandaşlardan gelen yardımlar sayesinde, kırsal kesimde gereksinimi olan öğrencilere yaklaşık olarak 150 takımın temin edileceğini kaydettiler.
Gezginci, duyarlı vatandaşlara çok teşekkür ederek şunları dile getirdi; “ Her yıl duyarlı vatandaşlarımızın yardımları sayesinde gerçekleştirdiğimiz okul yardımlarında, bu yıl ağırlıklı kırsal kesimde bulunan yardıma ihtiyaç duyan öğrencilere 150 takım kırtasiye malzemesi dağıtacağız. Bir takım kırtasiye malzemesinin içinde; 4 defter, 2 kurşun kalem, 2 silgi, 2 kırmızı kalem, kalemtıraş, boya takımı, resim defteri ve klasör vereceğiz” dedi.
Sözlerini şöyle sürdüren Gezginci; “ Bu Kurban Bayramı’nda Kızılay Derneğine 28 kişi kurban vekâleti verdi. 14 kişi direk gelerek kurban vekâleti verirken, 14 kişi de internetten vekâleti yaptı. Milaslı vatandaşlarımıza da duyarlılıkları ve yardıma ihtiyaç duyan insanlara yaptıkları bağış için çok teşekkür ederiz” diye konuştu.
Gezginci ayrıca, ihtiyaç sahibi kişilerin Türk Kızılay Derneği Milas Şubesi’ne gelerek kırtasiye malzemesi yardımından yararlanabileceğini de sözlerine ekledi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin