A+ A A-

 

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, Muğla Valiliği tarafından düzenlenen ve bütün partilerin katılım gösterdiği Demokrasi Mitingi’nin birlik ve beraberliğin en iyi fotoğrafı olduğunu söyledi.

090816mete.jpg

Muğla Valiliği tarafından düzenlenen ve HDP haricindeki tüm partilerin katılım gösterdiği Demokrasi Mitingi’nde birlik ve beraberlik tablosu çizildiğini söyleyen AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, mitingi değerlendirdi. Muğla genelindeki ilçelerden il merkezine gelerek Demokrasi Mitingi’ne HDP dışındaki bütün siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşları katılım gösterdi.
“Gerektiğinde tek yürek olmasını da biliriz” diyen Mete, açıklamasında şunları kaydetti: “Hem hain darbe girişimi hem de peşinden devam eden demokrasi nöbetleri, son olarak da Demokrasi Mitingi bu milletin bir ve beraber olduğunu göstermiştir. Siyasi görüşümüz ne olursa olsun omuz omuza verebiliyoruz. Bunun bariz örneği bütün Türkiye’de olduğu gibi Muğla’daki mitingde de görüldü. Her siyasi partiden temsilci, il başkanı, Milletvekili, Belediye Başkanı oradaydı.”
Mete, “Bizi bölmek isteyenler ve siyasi rekabetten medet umanlar görmeli ki, ortak kaygımız vatandır, bundan sonra da böyle olacaktır. Biz hep birlikte, omuz omuza büyük ülkeyiz, büyük milletiz” diye konuştu.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin