A+ A A-

 

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Teşkilatı, Milas Kaymakamı Fuat Gürel’e geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
170816chp.jpg
15 Temmuz gecesi FETÖ/PDY Terör Örgütü tarafından yapılan darbe kalkışmasının ardından Milas Kaymakamı Fuat Gürel şahsında ‘Devletimize ve milletimize geçmiş olsun’ ziyaretleri devam ediyor.
Ziyaretler kapsamında Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Suat Özcan ve yönetim kurulu üyeleri, Milas Kaymakamı Fuat Gürel’ e makamında geçmiş olsun ziyareti gerçekleştirdi.
Özcan yaptığı konuşmada Kaymakam Gürel şahsında, “Türk milletine, devletimize geçmiş olsun, hepimizin başı sağ olsun, darbe girişimi halk iradesi ile önlendi” diyerek, demokrasi vurgusu yaptı.
Ziyaretten dolayı teşekkür eden Kaymakam Gürel, “15 Temmuz hain kalkışması dolayısıyla Türk milletine geçmiş olsun, şehitlerimize rahmet diliyorum, yaralılarımıza Allah’ tan şifa diliyorum’’ diye konuştu.
Kaymakam Gürel konuşmasının devamında şunları kaydetti, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın halkımıza yaptığı çağrı üzerine, siyasi, etnik ve dini düşüncelere bakmaksızın halkımızın darbeye karşı dik duruşu, bir oluşu, emniyet ve silahlı kuvvetlerimizin gerçek neferleri ve medya ile uyumlu bir şekilde karşı duruşu her türlü takdirin üzerindedir. Şer odaklarınca yapılan bu hain kalkışma millet iradesiyle bozguna uğratıldı ve bir bütün halinde ülkemizin geleceğinin kurtulmasına, bütünleşmesine sebep oldu. Bende şahsınızda bu vesile ile uyum içinde darbeye karşı birlikte duran, özellikle siyasi partilerimize teşekkür ederim.”
Gerçekleştirilen ziyaret toplu hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin