A+ A A-

 

Türkiye Erkekler Voleybol İkinci Lig’ine terfi eden Milas Belediyespor Erkekler Voleybol Takımı, hedeflerinin birinci lige yükselmek olduğunu kaydetti.
160916lig.jpg
Türkiye Erkekler Voleybol Ligi’nin, İkinci Lig’inde yer alan Milas Belediyespor Voleybol takımı, Ekim ayında başlayacak olan müsabakalar öncesinde Milas Spor Salonu’nda çalışmalarına devam ediyor.
Türkiye’nin tanınmış teknik adamlarından Osman Çakıray nezaretinde tam kadro hazırlanan Milas Belediyespor, bu yılki hedeflerinin birinci lige yükselmek olduğunu söyledi.
Çalışmalarla ilgili görüşlerini aldığımız Muğla voleybolunun duayen hocalarından, Milas Belediyespor Kulübü Kurucu Üyesi Eşref Mete, şunları kaydetti, “2016-2017 sezonunda Türkiye Erkekler Voleybol İkinci Lig’inde yer alacak olan takımımız, Milas Belediyespor Erkek Voleybol takımının hedefi Türkiye Birinci Voleybol Lig’ine çıkmak olacaktır. Geçen yıl üçüncü ligde yer alan voleybol takımımıza kaliteli voleybolcular transfer ederek, çok güçlü bir ekiple Türkiye İkinci Ligi’nde yer alacağız. Çalışmalarımızı haftanın 5 günü, Milas Spor Salonu’nda devam ediyoruz.”
İLK MAÇ DENİZLİ ACIPAYAM’LA
Açıklamasına devam eden Mete, “İdmanlar haftanın 2 günü ağırlık çalışması, 3 günü de teknik taktik çalışması olmak üzere lige hazırlanıyoruz. Maç programı kuraları çekildi. Milas Belediyespor ilk maçını deplasmanda, Denizli Acıpayam Halk Eğitim Merkezi takımıyla yapacak. Çalışmalarımız hocamız Osman Çakıray nezaretinde, disiplin içerisinde devam ediyor. İlk kez yer alacağımız ikinci ligde, hedefimiz grup şampiyonu olarak birinci lige çıkmak” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin