A+ A A-

 

Üç yıl il genelinde düzenlenen halı saha turnuvasında üst üste şampiyon olan Milas Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler takımı, bu yılki sezonda da şampiyonluğu tatmak istediklerini açıkladı.
230916hedef.jpg
Bugüne kadar Milas’ın muhtelif takımlarında futbol oynayan ve uzun yıllardan beri Muğla’da düzenlenmekte olan Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Halı Saha Futbol Turnuvasını üç kez arka arkaya kazanan, Milas Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler halı saha futbol takımı; önümüzdeki hafta Muğla’da başlayacak olan Mehmet Başpınar adına düzenlenen halı saha futbol turnuvasında 4’üncü kez il şampiyonluğuna koşuyor.
Futbolu iyi bilen elit oyunculara sahip olan Milas Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler halı saha futbol takımı, önümüzdeki hafta Muğla’da başlayacak turnuva öncesinde çalışmalarını sürdürüyor. Son 3 yılın il şampiyonu olan Milas Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası futbol takımı, 2016-2017 sezonuna şu kadrosuyla katılacak.
Takım kadrosu ise şöyle; Kaleciler Mehmet Çayırlı, Kaleci Selçuk Keskin, Emrah Mergen, Ahmet Akbaş, Cüneyt Hafız, Mustafa Gümüşkaya, Emre Polat, Sertel Özel, Servet Turan, İbrahim Özfen, Aytekin Akbaş, Hakan Gürler, Ömer Durak, Zekeriya Demirtaş, Yavuz Doğru, Bilal Yıldız, Mert Omay, Aygün Kaya, Mehmet Damgalı.
Yukarıda ismi geçen Milas’ın tanınmış sporcuları, yaptıkları açıklamada, “Son 3 yılın il şampiyonuyuz. Bu yılda il şampiyonu olmak istiyoruz.” diye konuştular.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin