A+ A A-

 

Gümüşlük Gençlikspor takımının Teknik Direktörü Hüseyin Öztemiz, takımı hakkında açıklamalarda bulundu.
290916firsatgelirsedegerlendiririz.jpg
Futbol yaşamına Bodrum Turgutreis Belediyespor takımında başlayan; sonrasında Muğlaspor, Ören Belediyespor, Yeni Milasspor takımlarında başarıyla futbol oynayan en son Gümüşlük Gençlikspor takımı formasını giyerken bu takımda teknik direktör olan Gümüşlük Gençlikspor takımı Teknik Direktörü Hüseyin Öztemiz, gelecek ay başlayacak olan Muğla Mahalli Süper Amatör Küme müsabakaları öncesinde takımı hakkında açıklamalarda bulundu.
Öztemiz, yaptığı açıklamada, “Gümüşlük Gençlikspor olarak yetenekli ve spor ahlakı iyi olan sporculardan kurulu bir ekibimiz var. Kulüp olarak bu yıl Süper Amatör Küme’de başarılı olmak istiyoruz. Bizim hedefimiz kulübümüze tesis kazandırmak. Yönetim kurulumuz çok fedakâr büyüklerimizden kurulu tesisleri yaparken, Süper Amatör Küme’de oynayacağımız müsabakalar sonrasında elimize fırsat gelirse, bunu iyi değerlendirmek isteriz.” dedi.
Takımı hakkında değerlendirmelerde bulunan Öztemiz, “Takımımızda tecrübeli sporcularımızın yanı sıra çok yetenekli genç sporcularımızda bulunuyor. Geçtiğimiz pazar günü sahamızda karşı karşıya geldiğimiz, Birinci Amatör Küme takımlarından Bafa Zeytinspor ile oynadığımız müsabakada takım olarak iyi oynadık. Görev alan her sporcumuz sıcak havada çok iyi mücadele ettiler. Takımda forma giyen genç oyuncularımızın saha içi performansları iyiydi. Süper Amatör Küme müsabakaları başlayıncaya kadar hazır olacağımızı düşünüyorum. 2016-2017 sezonunda bütün takımlarımıza başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin